436. Magyar festő, 20. sz. első fele
Cséplés Igalon, 1921-1922
akvarell, papír
490*345mm
j.j.l.: Szobotka, h.o.: felirat: Igal 1923, b.l.: bélyegző, Feltehetően kiállítva: Szobotka Imre festőművész gyűjteményes kiállítása, Budapest, Tamás Galéria, 1929. január 17. - február 4. (kat. 25. Cséplés, vízfestmény, 150.-) Szobotka Imre emlékkiállítása, Buda