520. Prohászka József (Bodrogkisfalu, 1886 - Kecskemét, 1964)
"Faluszéli alkonyat", 1920-as évek, Kecskemét
olaj, vászon
49,5*69,5 cm
j.b.l.: Prohászka, Feltehetően kiállítva: Prohászka József festőművész gyűjteményes kiállítása, Kecskemét, Városi Múzeum, 1949. május 21. június 6. (kat. 19. Faluszéli alkonyat, magántulajdon)