280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Aktok "A néger is ember" sorozatból, 1947

431. Gyenes Gitta, Wallesz Jenőné (Budapest, 1888 - Budapest, 1960)

Aktok "A néger is ember" sorozatból, 1947

tus, papír

355*480 mm

j.b.l.: Gyenes Gitta, Feltehetően kiállítva: Gyenes Gitta gyűjteményes kiállítása, Budapest, Magyar Képzőművészek Szakszervezete, régi Műcsarnok, 1948. május (kat. n.)