496. Bertalan Albert (Jászberény, 1899 - Párizs, 1957)
Párizsi műtermi csendélet
olaj, karton
60*50 cm
j.j.l.: Bertalan
Proveniencia: egykor Méray Tibor gyűjteményéből, Szerepelt: Kieselbach Galéria 2017. 12. 18. árverésen 132. tétel, sérült