249. 19. és 20. századi festmények > Férfiportré (Dobossy Pál képmása?), 1920

542. Rippl - Rónai József (Kaposvár, 1861 - Kaposvár, 1927)

Férfiportré (Dobossy Pál képmása?), 1920

pasztell, papír

32,5*23,5 cm

j.j.l.: Szeretettel Dobossy Elek Úrnak Rónai 1920