72. Szenes Fülöp (Törökszentmiklós, 1863 - Budapest, 1944)
Délidő
olaj, vászon
87*105 cm
j.j.l.: Szenes; h.o.: Állami Zálogház és Árverési csarnok cédula, és kiállítási cédula töredékek
sérült