288. Basch Edit (Budapest, 1895 - ?, 1980)
"Zöldkabátos lány", 1940 körül
olaj, vászon
60*50,5 cm
j.n., ho.: MNG letéti cédula
Kiállítva: Műgyűjtők Galériája Aukciós Ház 24. árverés, 1997. szeptember (kat. 30.), sérült