264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Parasztember, 1925

215. Hanna Mela (Arad, 1892 - 1972)

Parasztember, 1925

olaj, vászon

71*50,5 cm

j.j.l.: Hanna Mela 925

sérült