264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Szent Atanáz és Szent Péter

27. Szerb ikonfestő, 19. sz.

Szent Atanáz és Szent Péter

olaj, vászon

71*69,5 cm

keret nélkül