264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Mákoskalács

271. Zilahi Edit (működött a 20. sz. közepén) Fényes Adolf után

Mákoskalács

olaj, vászon

80*91 cm

Reprodukálva: Artmagazin 2004/1. 79. o. Ismeretlen festő: Fényes Adolf Mákoskalács című művének másolata