271. Zilahi Edit (működött a 20. sz. közepén) Fényes Adolf után
Mákoskalács
olaj, vászon
80*91 cm
Reprodukálva: Artmagazin 2004/1. 79. o. Ismeretlen festő: Fényes Adolf Mákoskalács című művének másolata