76. Hilberth Irén, Lám Árpádné (Budapest, 1872 - Budapest, 1925)
Falusi udvar gyerekekkel, 1900 körül
olaj, vászon
60*70 cm
j.j.l.: L. Hilberth
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 73. kép; Feltehetően kiállítva: A Nemzeti Szalon Téli Tárlata, Budapest, 1903. december 20-1904. január 22. (katalóguson kívül)