264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Parkrészlet

122. Jeges Ernő (Torontálvásárhely, 1898 - Budapest, 1956)

Parkrészlet

olaj, vászon

104,5*77 cm

j.b.l.: Jeges