264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Tanulmányfejek, 1934

46. Klug K. György (Mohács, 1895 - Pécs, 1969)

Tanulmányfejek, 1934

olaj, vászon

80,5*100 cm

j.j.l.: Klug K. György; b.l.: 1934 VI.

Kiállítva: Pécsi Képzőművészek és Műbarátok Társasága Őszi kiállítás, 1934. október 28-november 4. (kat. 84., Tanulmányfejek), sérült