46. Klug K. György (Mohács, 1895 - Pécs, 1969)
Tanulmányfejek, 1934
olaj, vászon
80,5*100 cm
j.j.l.: Klug K. György; b.l.: 1934 VI.
Kiállítva: Pécsi Képzőművészek és Műbarátok Társasága Őszi kiállítás, 1934. október 28-november 4. (kat. 84., Tanulmányfejek), sérült