264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > A föld fiai (Engesztelő virágcsokor, A föld rabjai), 1926

328. Miháltz Pál (Magyarvalkó, 1899 - Budapest, 1988)

A föld fiai (Engesztelő virágcsokor, A föld rabjai), 1926

olaj, vászon

100*80 cm

j.j.l.: Miháltz Pál 1926

Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 149. kép; Országos Magyar Képzőművészeti Társulat Őszi Kiállítás, Budapest, Műcsarnok, 1926. október-november (kat. 558., A föld fiai)