328. Miháltz Pál (Magyarvalkó, 1899 - Budapest, 1988)
A föld fiai (Engesztelő virágcsokor, A föld rabjai), 1926
olaj, vászon
100*80 cm
j.j.l.: Miháltz Pál 1926
Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 149. kép; Országos Magyar Képzőművészeti Társulat Őszi Kiállítás, Budapest, Műcsarnok, 1926. október-november (kat. 558., A föld fiai)