327. Schossberger Klára (Budapest, 1893 - ?)
A párizsi gyümölcsárus lány, 1931
olaj, vászon
81,5*65,5 cm
j.j.l.: C. Schossberger 1931 Paris; h.o.: kiállítási cédula töredék
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 146. kép