264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > A párizsi gyümölcsárus lány, 1931

327. Schossberger Klára (Budapest, 1893 - ?)

A párizsi gyümölcsárus lány, 1931

olaj, vászon

81,5*65,5 cm

j.j.l.: C. Schossberger 1931 Paris; h.o.: kiállítási cédula töredék

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 146. kép