238. 19. és 20. századi festmények > Hitetlen Tamás, 1931

425. Vinkler László (Szabadka, 1912 - Szeged, 1980)

Hitetlen Tamás, 1931

olaj, falemez

102*136 cm

j.j.l.: Vinkler László 1931. VII.