250. Ezüstök és ékszerek > Evőeszközkészlet, 12 személyes

1310. Evőeszközkészlet, 12 személyes

Pest, 1867-1936 közötti és Bécs 1872-1922 közötti fémjelek, 800 ezrelékes ezüst, SINGER, Weinwurm Testvérek, "AB" és "KF" mesterjegyekkel, angol vágott végű fazon, Hugo Moser solingeni acél pengékkel

Ntto.: 4902 g

2 fiókos dobozzal, doboz sérült, kis sérüléssel, össz.: 99 db