249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Ifjú hölgy portréja, 1864

161. Szemlér Mihály (Pest, 1833 - Budapest, 1904)

Ifjú hölgy portréja, 1864

olaj, vászon

79*65,5 cm

j.j.k.: Sz.M. 1864