249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Rákóczi György portréja

122. Vastagh György, id. (Szeged, 1834 - Budapest, 1922)

Rákóczi György portréja

olaj, vászon

79*62 cm

j.j.f.: V. Gy.

b.f. felirat: Rákóczi György