249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Pihenő a szikláknál

281. Fritsch, Melchior (Bécs, 1826 - 1889)

Pihenő a szikláknál

olaj, vászon

47,5*56 cm

j.b.l.: a sziklán: Fritsch; ho. a vakkereten felirat: M. Fritsch