249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Nemesúr portréja, 1862

201. Canczi Ágost Elek (Baden, 1808 - Pest, 1866)

Nemesúr portréja, 1862

akvarell, fedőfehér, papír

240*195 mm

j.b.l.: August Czanczi 1862

sérült