249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Szent Miklós Krisztussal és az Istenszülővel

34. Orosz ikonfestő, 19. sz.

Szent Miklós Krisztussal és az Istenszülővel

olaj, fa

27*22 cm

aranyozott ezüst rizával: Moszkva, 1869, 84 zlotnyikos finomsági jellel, Szvecsin ellenőrző mester, Pokrovszkij Nikolaj (NP) mesterjeggyel, kis sérülésekkel