34. Orosz ikonfestő, 19. sz.
Szent Miklós Krisztussal és az Istenszülővel
olaj, fa
27*22 cm
aranyozott ezüst rizával: Moszkva, 1869, 84 zlotnyikos finomsági jellel, Szvecsin ellenőrző mester, Pokrovszkij Nikolaj (NP) mesterjeggyel, kis sérülésekkel