203. Barabás Miklós (Kézdimárkosfalva, 1810 - Budapest, 1898)
László József színművész portréja, 1859
litográfia, papír
350*280 mm
j.j.l.: Barabás 859; b.l.: Ny. Rohn A. Pest 1859