249. Régi mesterek és 19. századi festmények > László József színművész portréja, 1859

203. Barabás Miklós (Kézdimárkosfalva, 1810 - Budapest, 1898)

László József színművész portréja, 1859

litográfia, papír

350*280 mm

j.j.l.: Barabás 859; b.l.: Ny. Rohn A. Pest 1859