249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Tanulmány

226. Baditz Ottó (Tótkeresztúr, 1849 - Magyarkeresztúr, 1936)

Tanulmány

olaj, fa

44*32,5 cm

j.n., ho.: cédulán felirat: "Baditz Ottó Tanulmány, Herman Lipót örökösétől vettem..."