249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Apáca, 1892

225. Kunffy Lajos (Orci, 1869 - Somogytúr, 1962)

Apáca, 1892

olaj, vászon

41,5*32,5 cm

j.j.l.: Kunffy 1892

BÁV 66/109