249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Szakállas úr arcképe

224. Benczúr Gyula (Nyíregyháza, 1844 - Dolány, 1920)

Szakállas úr arcképe

430*320 mm

j.j.k.: Benczúr Gyula

színes kréta, karton; sérült