223. Schickedanz Albert (Biala, 1846 - Budapest, 1915)
Szalmakalapos hölgy napernyővel VÉDETT - NO EXPORT
olaj, vászon
75*59,5 cm
j.n., ho.: 1910/11. kiállítási cédula