249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Balaton-part halászcsónakokkal, 1887

284. Mészöly Géza (Sárbogárd, 1844 - Jobbágyi, 1887)

Balaton-part halászcsónakokkal, 1887

olaj, fa

19*33,5 cm

j.b.l.: M.G. 87