249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Naplemente a fjordnál

256. Normann, Adelsteen Eilert (Bodö, 1848 - Kristiana, 1918 )

Naplemente a fjordnál

olaj, karton

66*54 cm

j.b.l.: A. Normann