249. Régi mesterek és 19. századi festmények > A pihenő Szent Család

92. Brehmer, Max (München, 1873 - München, 1923), Antonis van Dyck után

A pihenő Szent Család

olaj, vászon

135*115 cm

j.j.l.: Max Brehmer

Van Dyck festménye a müncheni Alte Pinakothekban található