249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Olasz leány

219. Telepy Károly (Debrecen, 1828 - Budapest, 1906)

Olasz leány

olaj, vászon kartonra ragasztva

46*35 cm

j.j.l.: Telepy K.; ho. kiállítási címke töredékek