249. Régi mesterek és 19. századi festmények > A móri csata és a komáromi csata - párkép

273. Bensa, Alexander Ritter von II. (Bécs, 1820 - Bécs, 1902)

A móri csata és a komáromi csata - párkép

olaj, vászon

63*50 cm és 55,5*45 cm

Tipold Tamás szakvéleményével