249. Régi mesterek és 19. századi festmények > A Tyihvini Istenszülő ikonja

22. Orosz ikonfestő, 1900 körül

A Tyihvini Istenszülő ikonja

olaj, fa

17,5*14,5 cm

aranyozott rizával