249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Alföldi tanyarészlet, 1880 körül

302. Mészöly Géza (Sárbogárd, 1844 - Jobbágyi, 1887)

Alföldi tanyarészlet, 1880 körül

olaj, karton

29*49,5 cm

j.j.l.: Mészöly

ho.: Almássy Teleki Éva Művészeti Aukció 309. sz. cédula