302. Mészöly Géza (Sárbogárd, 1844 - Jobbágyi, 1887)
Alföldi tanyarészlet, 1880 körül
olaj, karton
29*49,5 cm
j.j.l.: Mészöly
ho.: Almássy Teleki Éva Művészeti Aukció 309. sz. cédula