157. Gyárfás Jenő (Sepsiszentgyörgy, 1857 - Sepsiszentgyörgy, 1925)
Pletyka VÉDETT - NO EXPORT
80*85 cm
olaj, vászon, rétegelt lemezre ragasztva, Kiállítva: Bp. 100 év festészete II. rész, Szalmássy Galéria,1948 jan. (kat.sz.nélkül) Gyárfás Jenő emlékkiállítás, Fényes Adolf terem, Budapest, 1950. dec. - 1951. jan., kat. sz. 20.