249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Szakállas úr portréja, 1898

213. Simons, Henri Paul (1865 - 1932)

Szakállas úr portréja, 1898

olaj, fa

33*24,5 cm

j.j.f.: Henri Simons Anvers 98