229. 19. és 20. századi festmények
[1-20]
21-41
[42-61]
[62-81]
[82-101]
[102-121]
[122-141]
[142-161]
[162-181]
[182-201]
[202-221]
[222-241]
[242-261]
[262-281]
[282-301]
[302-321]
[322-341]
[342-361]
[362-407]
[408-427]
[428-447]
[448-467]
[468-487]
[488-507]
[508-527]
[528-547]
[548-567]
[568-587]
[588-607]
[608-627]
[628-647]
[648-667]
[668-687]
[688-707]
[708-709]
Van Dyck, Anthonis után, 18. sz. közepe
Krisztus összeroskad a kereszt alatt
21. tétel
Murillo, Bartolomeo Esteban (1617 - 1682) után
Villanovai Szent Tamás alamizsnát oszt
23. tétel
Német festő, 18. sz.
Izsák megáldja Jákobot
24. tétel
Német festő, 17. sz.
Szent Jeromos
25. tétel
Piombo, Sebastiano del (1485-1547) után, 17. sz.
Szent Sebestyén
26. tétel
Osztrák festő, 18. sz.
Mária a gyermek Jézussal
27. tétel
Római festő, 17. sz. első fele
Szent Jeromos
28. tétel
Flamand festő, 17. sz.
Mózes vizet fakaszt a sziklából
29. tétel
Raffaello Santi után, 19. sz.
Madonna della Tenda
30. tétel
Osztrák festő, 18. sz. vége
Nepomuki Szent János
31. tétel
Német festő, 1600 körül
Krisztus a Passió eszközeivel VÉDETT
32. tétel
Velencei festő, 1700 körül
Salamon áldozata VÉDETT- NO EXPORT
33. tétel
Nagy Ernő
Szent László (Roskovics Ignác feménye után)
34. tétel
Jakobey Károly
Szent László király, 1869 körül
35. tétel
Wagner József
Szent István megkoronázása
36. tétel
Német szobrász, 16. sz.
Mária a kisdeddel
37. tétel
Német festő, 16. sz.
Levétel a keresztről
38. tétel
Nyugat - magyarországi szobrász, 19. sz. első fele
Keresztvivő Krisztus
39. tétel
Magyar festő, 1800 körül
Mártonffy György erdélyi püspök (1663-1721)
40. tétel
Magyarországi szobrász, 19. sz. első fele
Vir dolorum
41. tétel
[1-20]
21-41
[42-61]
[62-81]
[82-101]
[102-121]
[122-141]
[142-161]
[162-181]
[182-201]
[202-221]
[222-241]
[242-261]
[262-281]
[282-301]
[302-321]
[322-341]
[342-361]
[362-407]
[408-427]
[428-447]
[448-467]
[468-487]
[488-507]
[508-527]
[528-547]
[548-567]
[568-587]
[588-607]
[608-627]
[628-647]
[648-667]
[668-687]
[688-707]
[708-709]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS