229. 19. és 20. századi festmények
[1-20]
[21-41]
[42-61]
[62-81]
[82-101]
[102-121]
[122-141]
[142-161]
[162-181]
[182-201]
[202-221]
[222-241]
[242-261]
[262-281]
[282-301]
[302-321]
[322-341]
[342-361]
[362-407]
[408-427]
[428-447]
[448-467]
[468-487]
[488-507]
[508-527]
[528-547]
[548-567]
[568-587]
[588-607]
608-627
[628-647]
[648-667]
[668-687]
[688-707]
[708-709]
Bene Géza
Fák, 1947
608. tétel
Schadl János
Női portré, 1936
609. tétel
Bene Géza
Tájkép fákkal
610. tétel
Gyenes Gitta, Wallesz Jenőné
Bennszülöttek a parton
611. tétel
Tóth Menyhért
Avar temető, 1979
612. tétel
Kunffy Lajos
Kisváros télen
613. tétel
Ruttkay György
Kompozíció, 1918
614. tétel
Bolmányi Ferenc
Léggömb, 1971
615. tétel
Gyarmathy Tihamér
Halas kompozíció, 1945
616. tétel
Klie Zoltán
Dombos táj házakkal, 1924
617. tétel
Vaszary János
Támaszkodó alak
618. tétel
Vaszary János
Akt
619. tétel
Chompré, S.
Divattervek, 3 db
620. tétel
Frank Frigyes
Pompon és Cinea
621. tétel
Róna Klára, Klie Zoltánné
Virágszedő lány
622. tétel
Vaszary János
Fekvő akt
623. tétel
Hatvany Ferenc, báró
Lábát törlő
624. tétel
Aba - Novák Vilmos
Aktok
625. tétel
Konok Tamás
Kollázs, 1969
626. tétel
Scheiber Hugó
Parkban
627. tétel
[1-20]
[21-41]
[42-61]
[62-81]
[82-101]
[102-121]
[122-141]
[142-161]
[162-181]
[182-201]
[202-221]
[222-241]
[242-261]
[262-281]
[282-301]
[302-321]
[322-341]
[342-361]
[362-407]
[408-427]
[428-447]
[448-467]
[468-487]
[488-507]
[508-527]
[528-547]
[548-567]
[568-587]
[588-607]
608-627
[628-647]
[648-667]
[668-687]
[688-707]
[708-709]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS