229. 19. és 20. századi festmények
[1-20]
[21-41]
[42-61]
[62-81]
[82-101]
[102-121]
122-141
[142-161]
[162-181]
[182-201]
[202-221]
[222-241]
[242-261]
[262-281]
[282-301]
[302-321]
[322-341]
[342-361]
[362-407]
[408-427]
[428-447]
[448-467]
[468-487]
[488-507]
[508-527]
[528-547]
[548-567]
[568-587]
[588-607]
[608-627]
[628-647]
[648-667]
[668-687]
[688-707]
[708-709]
Carpaccio, Vittore (1460 körül - 1526) után, 19. sz. vége
Lanton játszó angyal
122. tétel
Murillo, Bartolomé Esteban (1618 - 1682) után, 19. sz.
Piteevők
123. tétel
Netscher, Caspar (1639 - 1684) után, 18. sz.
A doktor látogatása VÉDETT - NO EXPORT
124. tétel
Prinzig, Joseph jelzéssel, 18. sz. második fele
Festőművész képmása
125. tétel
Rubens, Pieter Paul (1577 - 1640) után, 18. sz.
Mitológiai jelenet VÉDETT - NO EXPORT
126. tétel
Altissimo, Cristofano dell' (1525 - 1605) után, 17. sz.
V. Károly portréja
127. tétel
Flamand festő, 17. sz. első fele
Előkelő úr portréja
128. tétel
Meytens, Martin von (Hága, 1648 - Stockholm, 1736) köre, 18. sz. második fele
Mária Terézia portréja
129. tétel
Mayer jelzéssel
Házaspár portréja - párkép, 1831
130. tétel
G. Flory jelzéssel, 19. sz. vége
Vízparti jelenet előkelő társasággal és halászokkal
131. tétel
Meytens, Martin von (Hága, 1648 - Stockholm, 1736) köre
Nemes hölgy portréja
132. tétel
Német festő, 18. sz. második fele
Arisztokrata hölgy virággal
133. tétel
Holland festő, 17. sz.
Csatajelenet (töredék)
134. tétel
Német festő, 18. sz.
Csatajelenet
135. tétel
Masturzio, Marzio
Csatajelenet a török időkből
136. tétel
Masturzio, Marzio
Csatajelenet a török időkből
137. tétel
Bloemen, Jan Frans van (Antwerpen, 1662 - Róma, 1749) köre, 18. sz. első fele
Itáliai táj
138. tétel
Flamand festő, 17. sz.
Étkező parasztok
139. tétel
Német festő, 18. sz.
Hegyvidéki táj alakokkal
140. tétel
Schinnagl, Maximilian Joseph (Burghausen, 1697 - Bécs, 1762) köre
Tájkép vándorokkal és pásztorokkal
141. tétel
[1-20]
[21-41]
[42-61]
[62-81]
[82-101]
[102-121]
122-141
[142-161]
[162-181]
[182-201]
[202-221]
[222-241]
[242-261]
[262-281]
[282-301]
[302-321]
[322-341]
[342-361]
[362-407]
[408-427]
[428-447]
[448-467]
[468-487]
[488-507]
[508-527]
[528-547]
[548-567]
[568-587]
[588-607]
[608-627]
[628-647]
[648-667]
[668-687]
[688-707]
[708-709]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS