229. 19. és 20. századi festmények
[1-20]
[21-41]
[42-61]
[62-81]
[82-101]
[102-121]
[122-141]
142-161
[162-181]
[182-201]
[202-221]
[222-241]
[242-261]
[262-281]
[282-301]
[302-321]
[322-341]
[342-361]
[362-407]
[408-427]
[428-447]
[448-467]
[468-487]
[488-507]
[508-527]
[528-547]
[548-567]
[568-587]
[588-607]
[608-627]
[628-647]
[648-667]
[668-687]
[688-707]
[708-709]
Seittler jelzéssel
Pásztorok, 1860
142. tétel
Osztrák festő, 18. sz. vége
Vízimalomnál
143. tétel
Brouwer, Adriaen (Oudenaarde, 1605 - Antwerpen, 1638) modorában, 19. sz.
Utcai zenészek
144. tétel
Francia festő, 18. sz. vége
Vízimalomnál
145. tétel
Gauermann Friedrich után, 19. sz. második fele
Szénásszekér a viharban
146. tétel
Osztrák festő, 18. sz.
Pásztorok
147. tétel
Teniers, David id. (Antwerpen, 1582 - Antwerpen, 1649) követője, 18. sz.
Mulatozók
148. tétel
Német festő, 18. sz. vége
Pásztorfiú dudával
149. tétel
Brueghel, Pieter ifj. (1654-1638) modorában, 19. sz.
Utcazenész gyerekhaddal
150. tétel
Hondecouter, Melchior de (c. 1636 - 1695) után, 18. sz.
Baromfiudvar
151. tétel
Utrecht, Adriaen van (Antwerpen, 1599 - 1652) -nak tulajdonított
Baromfiudvar VÉDETT - NO EXPORT
152. tétel
Hoguet, Charles
Utcai jelenet, 1868
153. tétel
Haranghy Jenő
Kovácsműhelyben, 1919
154. tétel
Német festő, 17. sz. vége
Készül a vacsora
155. tétel
Marohn, Ferdinand
Francia falusi mulatság
156. tétel
Breling, Heinrich
Fogadóban, 1873
157. tétel
Német festő, 1800 körül
Vándorzenészek
158. tétel
Német festő, 19. sz. első fele
Vadász portréja
159. tétel
Sárkány Gyula, Illencfalvi
Turbános férfi bagollyal, 1930
160. tétel
Angol festő, 19. sz. közepe
Férfi portré
161. tétel
[1-20]
[21-41]
[42-61]
[62-81]
[82-101]
[102-121]
[122-141]
142-161
[162-181]
[182-201]
[202-221]
[222-241]
[242-261]
[262-281]
[282-301]
[302-321]
[322-341]
[342-361]
[362-407]
[408-427]
[428-447]
[448-467]
[468-487]
[488-507]
[508-527]
[528-547]
[548-567]
[568-587]
[588-607]
[608-627]
[628-647]
[648-667]
[668-687]
[688-707]
[708-709]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS