261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kassa látképe, 1617

13. Houfnagel, Georg (Antwerpen, 1542 - Bécs, 1600), Egidius van der Rye után

Kassa látképe, 1617

rézmetszet, papír

305*530 mm

j.j.l. a metszeten: Georgius Houfnaglius 1617

foltos