"Szabadság, szerelem" díszpéldány
írta: Joe Eszterhas, Gárdos Éva, Bereményi Géza és Divinyi Réka, 2006, sárgakönyv 2006. 02. 24., Andrew G. Vajna bőr borítású kötete
181. tétel
Jelenet a "Szabadság, szerelem" című filmből
nyomat
182. tétel
nyomat
183. tétel
Cikk részlet a "The Sun" című újságból és jelenet a "Szabadság, szerelem" című filmből
1956. 12. 07. és 2006
184. tétel
nyomat
185. tétel
nyomat
186. tétel
nyomat
187. tétel
"Medicine Man" díszpéldány
írta: Tom Schulman, 1990, Andrew G. Vajna bőr borítású kötete
188. tétel
"Medicine Man" plakát
nyomat
189. tétel
Sean Connery és Lorraine Bracco a "Medicine Man" című filmben
fotó
190. tétel
"Medicine Man" forgatási fotó - Sean Connery és Andy Vajna
fotó, keretben
191. tétel
Sean Connery a "Medicine Man" című filmben
fotó
192. tétel
"Nixon" plakát
nyomat
193. tétel
"Nixon" díszpéldány
írta: Stephen J. Rivele, Christopher Wilkinson és Oliver Stone, 6. nyomat, 1995. február 1., Andrew G. Vajna bőr borítású kötete
194. tétel
"Nixon" újságcikkek a Newsweek magazinból, 1995.12.11
195. tétel
Oliver Stone levele Nixon bélyegekkel
Nixon bélyegek: USA 32 jelzettel, és Oliver Stone köszönőlevele Andy Vajnának
196. tétel
"Tombstone" plakát
nyomat
197. tétel
Sam Elliott a "Tombstone" című filmben
fotó
198. tétel
"Tombstone" díszpéldány
írta: Kevin Jarre, 1993, "sixth draft" másolata, Andrew G. Vajna bőr borítású kötete