243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Az égi és földi szerelem, 1903

80. Tiziano, Vecellio után

Az égi és földi szerelem, 1903

olaj, vászon

55*125 cm

j.b.l.: Györöky Pál (?) Firenze 1903; j.l.: Tiziano cop.