96. Lacza Endre (1815 körül - Kalocsa, 1882)
Széchenyi István portréja, 1860
olaj, vászon
71,5*57,5 cm
j.j.l.: Lacza 1860; ho. felirat: festette Lacza Endre 1860-ban Einsle bécsi festőművész eredetije után