Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > “Tél”, 1933

287. Bánszky Tamás (Szeged, 1892 - Szeged, 1971)

“Tél”, 1933

olaj, vászon

50*60 cm

j.b.l.: Bánszky Tamás 1933, Feltehetően kiállítva: Bánszky Tamás képkiállítása, Debrecen, Déri Múzeum, 1937. március 29 - április 5. (kat. n.)