Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > “Készülődés haza”, 1960

286. Kurucz D. István (Hódmezővásárhely, 1914 - Budapest, 1996)

“Készülődés haza”, 1960

olaj, vászon

61*80,5 cm

j.j.l.: Kurucz 960