Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Téli városrészlet

285. Husovszky János (Nagybánya, 1883 - Szinérváralja, 1961)

Téli városrészlet

olaj, vászon

60*81 cm

j.b.l.: Husovszky