Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Pihenő lovak, 1913

284. Márton Ferenc (Csíkszentgyörgy, 1884 - Budapest, 1940)

Pihenő lovak, 1913

olaj, vászon

39*49 cm

j.j.l.: Márton Ferenc 913