Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Folyóparton

64. Német festő, 19. sz. első fele

Folyóparton

olaj, vászon

85*119,5 cm

j.n. Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények a Saphier gyűjteményben, Szombathelyi Képtár, 2004. július 29.- augusztus 31. (kat. 67. )