Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Szicília, 1933

14. Barta István (Hódmezővásárhely, 1892 - Budapest, 1976)

Szicília, 1933

olaj, vászon fára ragasztva

35*45,5 cm

j.j.l.: Barta István 1933, Irodalom: Soós Klára: Barta István, Művészet, 1967/9, 22.